Trójka do zera
Dodane przez Tomek dnia 23.08.2008 13:24
Lepszego początku kibice Powiślaka chyba nie mogli sobie wyobrazić. Już w 5 minucie spotkania Marcin Rożek zdobył bramkę strzałem zza pola karnego. W 20 minucie spotkania, za niesportowe zachowanie bramkarza, sędzia podyktował rzut wolny pośredni ale piłka wysoko minęła poprzeczkę rywala. 10 minut przed końcem pierwszej części spotkania, kopia sytuacji z 5 minuty i drugą bramkę zaliczył Marcin Rożek. Na trzecią bramkę czekaliśmy do 85 minuty. Wtedy to w zamieszaniu pod bramką rywala, najlepiej zachował się nie kto inny jak popularny Rogo i z około 15 metrów uderzył tak, że bramkarz rywali po raz trzeci musiał wyciągać piłkę z siatki. Powiślak w tym spotkaniu był stroną przeważającą i w pełni zasłużenie pokonał Żyrzyniaka Żyrzyn 3:0.

Skład Powiślaka:
Bicki M. - Leszczyński K., Mączka R., Mączka Ł., Cyman R. - Wąsiel M. ( 60' Osiak D.), Chabros P., Rożek M. , Tynecki M. - Kruk A. ( 84' Krawczyk S.), Ciucias R.

Powiślak Końskowola - Żyrzyniak Żyrzyn 3:0 (2:0)
Bramki:
5', 36', 85' Rożek M.
Żółta kartka: 72' Mączka Ł.

Sędziowie: Targoński Krzysztof oraz Tomasik Artur, Siewielec Tomasz