Grad emocji i bramek w meczu z Ruchem
Dodane przez Tomek dnia 26.04.2015 20:42

Wiele emocji przyniósł kibicom zgromadzonym w Końskowoli mecz pomiędzy Powiślakiem, a Ruchem Ryki. W 12. minucie faulowany w polu karnym był jeden z zawodników Powiślaka, a sędzia wskazał na jedenasty metr dodatkowo pokazując czerwoną kartkę piłkarzowi Ruchu. Niestety, strzał Rafała Banaszka obronił bramkarz przyjezdnych i na tablicy wyników wciąż widniał remis. W 36. minucie Powiślak wyszedł na prowadzenie za sprawą Michała Chwiszczuka, ale jeszcze przed przerwą goście zdołali strzelić wyrównującą bramkę i do szatni obie drużyny schodziły z jedną bramką na koncie. W drugiej części gry wynik remisowy utrzymywał się przez kolejne 30 minut. W 74. minucie Ruch wyszedł na prowadzenie, ale po kolejnych dwóch znów mieliśmy remis za sprawą bramki Sławomira Radzikowskiego. Nie minęło pięć minut a znów kibice zgromadzeni na stadionie w Końskowoli mogli cieszyć się z kolejnej bramki po strzale Adama Ainy. Ostatnie słowo należało jednak dla gości, którzy na minutę przed końcem spotkania zdobyli wyrównującą bramkę i mecz zakończył się wynikiem 3:3. Powiślak podobnie jak Ruch kończył mecz w dziesiątkę po dwóch żółtych, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Sebastiana Cieniuszka.