Kolejne zwycięstwo
Dodane przez Tomek dnia 11.05.2008 13:28
W dzisiejszym meczu Powiślak podtrzymał serię dobrych występów i pokonał na własnym boisku Zawiszę Garbów 2:0. Już w drugiej minucie spotkania Marcin Suszek wbiegł na pole karne, w którym został faulowany. Jedenastkę pewnie wykonał Marcin Rożek i na samym początku spotkania mieliśmy przewagę bramkową. Powiślak przeważał ale w pierwszej połowie nie udało sie po raz kolejny pokonać bramkarza przyjezdnych. W 64 minucie spotkania dośrodkowanie wykorzystał Rafał Ciucias i strzałem głową skierował piłkę do siatki. Później Powiślak miał kilka dogodnych sytuacji do strzelenia kolejnych bramek ale bramkarz instynktownie przenosił piłkę ponad poprzeczką po strzałach Marcina Rożka i Konrada Gembala, a przy kolejnym strzale tego drugiego piłka odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką. Zawisza nie atakowała groźnie i Powiślak w pełni zasłużenie pokonał Garbów 2:0

Skład Powiślaka:
Pięta W. - Chabora A., Mączka R., Chabora T., Leszczyński K. - Kwaśny A., Rożek M., Gembal K., Suszek Marcin - Wójcik M., Ciucias R.

KS Powiślak Końskowola - GTS Zawisza Garbów 2:0 (1:0)
Bramki:
2' Rożek M., 64' Ciucias R.

Bramka na 1:0 dla Powiślaka