Na początek zwycięstwo
Dodane przez Tomek dnia 30.03.2008 14:49
Piłkarze Powiślaka zwycięsko rozpoczęli zmagania w rundzie wiosennej piłkarskiej klasy A. W dzisiejszym spotkaniu pokonali na własnym boisku Pogoń Trzebieszę 3:0. Pierwsza połowa spotkania była dosyć wyrównana. Goście groźnie atakowali jednak bez efektów. Przed przerwą drużyna Powiślaka strzeliła bramkę lecz sędzia główny odgwizdał spalonego. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Drugą połowę rozpoczęły ataki gospodarzy lecz trudno było pokonać bramkarza Pogoni. W 58 minucie spotkania sędzia podyktował rzut karny dla Powiślaka. Rafał Ciucias został faulowany przez bramkarza a "jedenastkę" wykorzystał Grzegorz Kozieł i nasi zawodnicy prowadzili 1:0. Kilka chwil później za dyskusję z sędzią drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartka został ukarany kapitan drużyny z Trzebieszy. Goście kończyli ten mecz w 10. Powiślak starał się atakować jednak bez efektów. Dopiero w 89 minucie spotkania udało się pokonać po raz kolejny bramkarza przyjezdnych. Strzelcem bramki został Artur Chabora. W doliczonym czasie gry trzecią bramkę zdobył po strzale głową Marcin Suszek i Powiślak pokonał Pogoń Trzebieszę 3:0. Również nasi juniorzy odnieśli zwycięstwo pokonując juniorów przyjezdnych 1:0.

KS Powiślak Końskowola - LZS Pogoń Trzebiesza 3:0 (0:0)
Bramki:
58' Kozieł G., 89' Chabora A., 91' Suszek Marcin