Remis z Granitem
Dodane przez Tomek dnia 12.05.2013 17:56
W meczu Powiślaka z Granitem Bychawa wynik otworzył się na początku drugiej połowy. W 47. minucie goście rywale objęli prowadzenie, a na odpowiedź Powiślaka nie trzeba było dług czekać. W 49. minucie Arkadiusz Wróbel doprowadził do wyrównania wyniku meczu. Powiślak miał swoje sytuacje strzeleckie, ale brakowało skuteczności. W 70. minucie czerwoną kartkę dostał Maciej Pięta i Powiślak kończył mecz w dziesiątkę. 10 minut przed końcem meczu po błędzie naszego obrońcy gospodarze wyszli na prowadzenie. W końcówce meczu szczęście uśmiechnęło się do Powiślaka i po podaniu Sebastiana Dziosy zawodnik gospodarzy umieścił piłkę we własnej bramce. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.