Wygrana po słabej grze
Dodane przez Tomek dnia 19.09.2010 17:54
     Czwartym rywalem Powiślaka w rozgrywkach ligowych był Poraj Kraczewice - drużyna, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli A klasy.
     Mecz rozpoczął się pomyślnie dla naszej drużyny. W 6 minucie Bartłomiej Sałecki był faulowany w polu karnym a jedenastkę wykorzystał Marcin Rożek. Po strzelonej bramce gra Powiślaka zdecydowanie siadła, przez całą pierwszą połowę zawodnicy z trudem tworzyli bramkowe okazje. Kiedy udało się już dochodzili przed pole karne rywala brakowało ostatniego podania czy też decyzji o strzale na bramkę. Z nadziejami na poprawę gry czekaliśmy na drugą część spotkania.
     Po przerwie obraz gry z lekka się poprawił. W 55 minucie bramkę dla Powiślaka strzelił Damian Kopeć. Po kolejnych 13 minutach swoją drugą bramkę w meczu zdobył Damian Kopeć. Drużyna z Końskowoli coraz lepiej radziła sobie na boisku, tworzyła akcje głównie po dośrodkowaniach w pole karne ze skrzydeł ale wciąż brakowało celnego wykończenia. W 79 minucie Marcin Rożek po akcji z lewej strony minął bramkarza rywali i na pustą bramkę wyłożył piłkę Rafałowi Antoniakowi, który strzelił pierwszą bramkę w lidze w swojej karierze. Dwie minuty później Rafał po podaniu Damiana Kopcia zdobył drugą bramkę. W doliczonym czasie gry po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, hattricka strzałem głową ustrzelił Rafał Antoniak.
     Pomimo pewnego wyniku nie możemy pochwalić Powiślaka za grę. O pierwszej połowie najlepiej jak najszybciej zapomnieć. Przed nami mecz z KS Góra Puławska a z taką grą nie ma szans na uzyskanie dobrego wyniku.

Skład Powiślaka
Michał Bicki - Marcin Rożek, Tomasz Chabora ( 60' Paweł Dusiński), Rafał Banaszek, Bartłomiej Sałecki - Marcin Płachta, Robert Cyman, Marcin Radomski ( 65' Ryszard Mączka), Piotr Góralski ( 46' Damian Kopeć) - Sebastian Strojek ( 54' Rafał Antoniak), Kamil Kopeć

Powiślak Końskowola - Poraj Kraczewice 6:0 (1:0)
Marcin Rożek 6 (k), Damian Kopeć 55, 68, Rafał Antoniak 79, 81, 90

Sędziował Piotr Daszko oraz Artur Tomasik, Emanuel Józefacki.

Bramka na 1:0
Bramka na 6:0
Zdjęcia z meczu