Z punktem na zakończenie jesieni
Dodane przez Tomek dnia 15.11.2009 13:47
Rundę jesienną zakończyli seniorzy Powiślaka. W ostatnim meczu podejmowali Zawiszę Garbów na jej terenie. Mecz od początku nie układał się drużynie z Końskowoli. To rywale spokojniej rozgrywali piłkę ogrywając naszych zawodników. Pierwsza połowa pełna walki i małą ilością akcji podbramkowych zakończyła się wynikiem 0:0.
W drugiej części tak jak w poprzednich meczach lepiej zaczął Powiślak. Brakowało jednak wykończenia akcji, większość z nich kończyła się przed polem karnym Zawiszy. Gra toczyła się w środku pola. Drużynie gospodarzu udało się zmieścić piłkę w siatce ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę sygnalizującą pozycję spaloną. Najlepszą okazję do strzelenia bramki przez Powiślak miał Michał Białek ale jego strzał ładnie obronił bramkarz z Garbowa. W doliczonym czasie gry Zawisza wykonywała rzut wolny zza pola karnego, była to dobra okazja na zdobycie bramki. Piłka jednak minęła prawy słupek bramki a mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Skład Powiślaka
Wojciech Pięta - Paweł Cybula, Kamil Nastaj, Ryszard Mączka, Przemysław Duda - Sebastian Strojek, Jakub Bociański, Daniel Osiak, Piotr Góralski ( 71' Grzegorz Kęsik) - Michał Białek, Jacek Dębiec

Zawisza Garbów - Powiślak Końskowola 0:0

Sędziował Artur Piórkowski oraz Krzysztof Targoński, Grzegorz Koguciuk

Zdjęcia z meczu