Zapowiedź 10. kolejki IV ligi, grupy 1
Dodane przez Patryk dnia 24.09.2020 14:46

W 10. kolejce IV ligi lubelskiej Powiślak Końskowola podejmie POM-Iskrę Piotrowice, czyli kolejnego beniaminka. Nasz niedzielny rywal niezbyt obiecująco zaczął zmagania ligowe, gdyż pierwsze pięć meczów przegrał. Zarząd Klubu postanowił zmienić trenera, którym został Daniel Koczon. Efekt "nowej miotły" okazał się sukcesem, gdyż w ostatnich czterech spotkaniach drużyna z Piotrowic zgarnęła komplet punktów. W ostatnim tygodniu zwyciężyła ze Startem Krasnystaw 2:1. Będący na fali POM na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem, jednak Powiślak po zwycięstwie nad Bizonem Jeleniec jest głodny kolejnych zwycięstw co z pewnością przyczyni się do dobrego dla oka starcia.

Mecz odbędzie się w niedzielę 27 września o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Żyrzyńskiej 21 w Końskowoli. Serdecznie zapraszamy. Dla osób, które nie będą mogły pojawić się osobiście, w trakcie meczu będzie przeprowadzona relacja tekstowa na żywo na naszym profilu na Facebook'u.

Prosimy wszystkich kibiców o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi dotyczącymi udziału publiczności na meczach piłki nożnej KS „Powiślak” Końskowola, w związku z ograniczeniami w zakresie stanu epidemii COVID-19.

Kliknij aby zobaczyć --> Informacje organizacyjne dotyczące udziału publiczności


Pary 10. kolejki

Sobota, 26.09
Opolanin Opole Lubelskie - Górnik II Łęczna (godz. 14:00)
Orlęta Łuków - Lublinianka Lublin (godz. 16:00)
Sparta Rejowiec Fabryczny - Bizon Jeleniec (godz. 15:00)

Niedziela, 27.09
Start 1944 Krasnystaw - Huragan Międzyrzec Podlaski (godz. 15:00)
Powiślak Końskowola - POM-Iskra Piotrowice (godz. 15:00)
Lutnia Piszczac - Włodawianka Włodawa (godz. 16:00)

Powiślak na Facebook'u
Powiślak na Instagramie