Powrót z Piszczaca na tarczy
Dodane przez Patryk dnia 08.09.2020 01:03

W 7. kolejce IV ligi Powiślak Końskowola grał na wyjeździe z Lutnią Piszczac. Od początku meczu to nasz zespół prowadził grę. W samej pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy dwóch stuprocentowych sytuacji. Strzał Jarosława Milcza wybił w ostatniej chwili z linii bramkowej obrońca Lutni. Drugą okazję nie wykorzystał Damian Bernat, który nie trafił z głowy na pustą bramkę. Do przerwy widniał wynik 0:0.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Powiślak wciąż atakował lecz nasze niewykorzystane okazje dodawały gospodarzom wiatru w żagle. Zemściło się to w 72' kiedy to arbiter odgwizdał rzut rożny dla ekipy z Piszczaca. Maciej Zagórski niefortunnie wypiąstkował dośrodkowanie wprost do Adriana Hołowni, który uderzył z pierwszej piłki w boczną siatkę. Po utracie bramki próbowaliśmy wyrównać, jednak to rywale po jednej z akcji podwyższyli prowadzenie. W drugiej minucie doliczonego czasu gry Michał Karpiszuk urwał się Dominikowi Ptaszyńskiemu, wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i umieścił futbolówkę w siatce. Mnóstwo zmarnowanych akcji bramkowych i brak koncentracji przy ostatecznym uderzeniu poskutkowało porażką Powiślaka z Lutnią Piszczac 2:0.