Zapowiedź 3. kolejki IV ligi, grupy 1
Dodane przez Patryk dnia 10.08.2020 23:38

W 3. kolejce IV ligi lubelskiej Powiślak Końskowola podejmie na własnym stadionie zespół Orląt Łuków. Nasi rywale w dwóch pierwszych meczach ulegli 0:4 Opolaninowi Opole Lubelskie oraz odnieśli zwycięstwo nad Startem 1944 Krasnystaw 3:1. Natomiast drużyna Kamila Witkowskiego na inaugurację wygrała z Lublinianką Lublin 3:2, a drugie starcie z Górnikiem II Łęczna zostało przełożone na inny termin. Dłuższe oczekiwanie na kolejny mecz spowodowało u naszych zawodników jeszcze większe bojowe nastawienie. Analizując historię meczów z Orlętami Łuków możemy wywnioskować, że zawsze były to ciężkie starcia. Tak może być i tym razem, zatem czeka nas sporo emocji.

Spotkanie odbędzie się w środę 12 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Żyrzyńskiej w Końskowoli. W trakcie meczu będzie przeprowadzona relacja tekstowa na żywo na naszym profilu na Facebook'u.

Prosimy wszystkich kibiców o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi dotyczącymi udziału publiczności na meczach piłki nożnej KS „Powiślak” Końskowola, w związku z ograniczeniami w zakresie stanu epidemii COVID-19.

Kliknij aby zobaczyć --> Informacje organizacyjne dotyczące udziału publiczności


Pary 3. kolejki

Środa, 12.08
Start 1944 Krasnystaw - Opolanin Opole Lubelskie (godz. 17:30)
Powiślak Końskowola - Orlęta Łuków (godz. 17:00)
Sparta Rejowiec Fabryczny - Górnik II Łęczna (godz. 17:00)
Lutnia Piszczac - Lublinianka Lublin (godz. 17:00)
Włodawianka Włodawa - Huragan Międzyrzec Podlaski (godz. 17:00)
Bizon Jeleniec - POM-Iskra Piotrowice (godz. 17:00)

Powiślak na Facebook'u
Powiślak na Instagramie