Czwórka do zera
Dodane przez Tomek dnia 03.05.2009 15:22
W dzisiejszym meczy Powiślak Końskowola pewnie pokonał Serokomlę Janowiec 4:0. Na początku obie drużyny próbowały atakować jednak bezskutecznie. Z czasem przewagę stwarzał sobie Powiślak, który udokumentował ją w 22 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę strzelił Jakub Łuczyński. 9 minut później po strzale Michała Białka zza pola karnego, Powiślak prowadził już 2:0. Przed przerwą obraz gry nie zmienił się, drużyna z Końskowoli przeważała lecz bramki "do szatni" nie strzeliła.
Druga połowa rozpoczęła się imponująco. W pierwszej akcji bramkę zdobył Marcin Radomski po lobie nad bramkarzem. Serokomla już się nie podniosła. Co chwilę pod jej bramką Powiślak stwarzał kolejne, groźne akcje. W 62 minucie dzieła zniszczenia dokonał najlepszy strzelec Powiślaka w tym sezonie, Rafał Ciucias. Kolejne akcje i groźne strzały przede wszystkim Michała Białka nie przyniosły zmiany rezultatu. Po dzisiejszym meczu można pochwalić drużynę z Końskowoli, która była zespołem zdecydowanie lepszym i w drugiej części spotkania praktycznie cały czas atakowała. Ponadto cieszy powrót po kontuzji Marcina Rożka.

Skład Powiślaka:
Lipczyński H. - Sowiński M., Chabora T., Cyman R. - Miturski M. ( 70' Cybula P.), Kłyś K., Radomski M. ( 75' Rożek M.), Gembal K. ( 60' Suszek M.) - Białek M., Ciucias R., Łuczyński J. ( 86' Chabora P.)

Powiślak Końskowola - Serokomla Janowiec 4:0 (2:0)
Bramki: 22' Łuczyński J., 31' Białek M., 46' Radomski M., 62' Ciucias R.

Sędziowali: Nastalski Mariusz oraz Targoński Krzysztof, Filipek

Bramka dla Powiślaka na 1:0
Bramka dla Powiślaka na 4:0
Zdjęcia ze spotkania