Gol Bielaka dał zwycięstwo na trudnym terenie
Dodane przez Patryk dnia 26.08.2018 22:45

Wyśmienicie zaczął się mecz dla Powiślaka w Tomaszowie Lubelskim. Już w 6' Paweł Bielak oddał strzał z dwudziestu pięciu metrów pokonując bramkarza rywali. Po zdobyciu bramki to nasza drużyna przez dłuższy czas przeważała. Sytuacje strzeleckie mieli jeszcze wspomniany Bielak oraz Mateusz Kłyk, jednak minimalnie się pomylili. W końcówce pierwszej połowy to Tomasovia przejęła inicjatywę, lecz wynik nie uległ zmianie. Po przerwie nasi zawodnicy stwarzali sobie sytuacje. W 49' Adrian Dudkowski uderzył w słupek, po czym źle uderzył Kłyk. Dwadzieścia minut później Patryk Grzegorczyk główkował w poprzeczkę. Swoich sił próbowali także gospodarze, jednak na posterunku dobrze spisywali się Maksymilian Zolech w raz z obrońcami. Tragiczne w skutkach mogła mieć sytuacja z 80'. Sebastian Pyda sfaulował w polu karnym napastnika z Tomaszowa a arbiter wskazał na "wapno". Na nasze szczęście gdy piłkarz podszedł do piłki, nie trafił w bramkę. Nie oddaliśmy zwycięstwa pokonując Tomasovię na trudnym terenie 0:1.