Zapowiedź 24. kolejki
Dodane przez Patryk dnia 05.05.2018 12:33

W sobotę 5 maja Powiślak podejmie na własnym boisku Kryształ Werbkowice. Jesienią na boisku zwyciężył Kryształ jednak ostatecznie został przyznany walkower dla naszej drużyny z powodu wystąpienia nieuprawnionego zawodnika drużyny rywali.

"Prawdę powiedziawszy, chcemy teraz grać bardzo widowiskowo. Nie gramy już o nic i nie mamy nic do stracenia. Oczywiście każdy mecz jest po to, żeby go wygrać i z takim założeniem będziemy wychodzili na boisko. Mogę obiecać, że na pewno zagramy ofensywnie – zarówno z Kryształem, jak i z innymi drużynami." - tak przed meczem wypowiedział się Łukasz Giza.

"Wiemy, jaką piłkę grają rywale. Podglądaliśmy ich w niektórych spotkaniach. Trener ma już plan na ten mecz. Jesienna rywalizacja była ciężka. Choć fajnie się gra w Końskowoli. Na pewno powalczymy o punkty. Powiślak mi kilka indywidualności. My z kolei musimy poprawić kilka rzeczy po ostatnim meczu. Wyciągnęliśmy już wnioski i nastawiamy się na walkę. Chciałbym podziękować Powiślakowi za to, że poszedł nam na rękę i zgodził się na przełożenie meczu na sobotę. To bardzo miłe z ich strony. Jeśli będzie okazja, to chętnie się zrewanżujemy." - a tak kierownik Kryształu Robert Semeniuk.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion przy ulicy Żyrzyńskiej na godzinę 16:30.

Pary XXIV kolejki

Sobota, 05.05
Kłos Chełm - Górnik II Łęczna (godz. 16:00)
Hetman Zamość - Roztocze Szczebrzeszyn (godz. 16:00)
Sokół Adamów - Lewart Lubartów (godz. 16:00)
Powiślak Końskowola - Kryształ Werbkowice (godz. 16:30)

Niedziela, 06.05
Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 17:00)
Victoria Żmudź - MKS Ryki (godz. 17:00)
Eko Różanka - Lublinianka Lublin (godz. 15:00)

PAUZA – Łada 1945 Biłgoraj

Powiślak na Facebook'u