Horror z Wilkami
Dodane przez Tomek dnia 26.10.2008 14:10
W dzisiejszym spotkaniu, Powiślak zmierzył się z przedostatnią drużyną w tabeli - Wilkami Wilków. Już w 9 minucie spotkania przyjezdni objęli prowadzenie po strzale zza pola karnego z rzutu wolnego. Powiślak ruszył do odrabiania strat, lecz był bardzo nieskuteczny. W pierwszej połowie na trybuny został odesłany nasz trener, Antoni Piasecki. Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Powiślak był w ataku lecz strzały z dala mijały bramkę przyjezdnych. Goście atakowali sporadycznie. W 79 minucie nastąpił przełom. W zamieszaniu pod bramka rywali najlepiej odnalazł się Rafał Ciucias i z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki. Dwie minuty później wyszliśmy na prowadzenie, a strzelcem po raz kolejny Rafał Ciucias. W końcówce spotkania, drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał nasz kapitan Marcin Rożek za dyskusję z sędziną. Powiślak miał przewagę przez całe spotkanie, stworzył wiele stuprocentowych sytuacji i zasłużenie pokonał Wilki z Wilkowa 2:1. Warto też odnotować, że spotkanie sędziowała kobieta, Agnieszka Karpińska.

Skład Powiślaka:
Bicki M. - Chabora T., Chabros P., Mączka R., Cyman R. - Leszczyński K., Osiak D. ( 54' Próchniak M. 89' Sokołowski K.), Rożek M., Tynecki M. - Ciucias R. , Miturski M.

Powiślak Końskowola - Wilki Wilków 2:1 (0:1)
Bramki dla Powiślaka:
79' Ciucias R., 81' Ciucias R.
Bramka dla Wilków: 9' Daczka S.