Remis na koniec sezonu
Dodane przez Patryk dnia 17.06.2017 13:24

17 czerwca Powi¶lak rozegrał ostatni mecz w sezonie 2016/2017 w rozgrywkach IV ligi. Rywalem Powi¶laka była drużyna Lewartu Lubartów, która jest prowadzona przez byłego szkoleniowca naszej drużyny, Roberta Makarewicza. Pierwsza połowa meczu przebiegała pod dyktando Lewartu, który udokumentował to bramk± w 13. minucie spotkania. Do przerwy wynik nie zmienił się, a po zmianie stron do głosu doszli piłkarze Powi¶laka, którzy mocniej zaatakowali rywali. Przez dłuższy czas nie przynosiło to zamierzonego efektu aż do 78 minuty, kiedy to Damian Kopeć strzelił wyrównuj±c± bramkę. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło i mecz zakończył się podziałem punktów po remisie 1:1.
Ostatecznie Powi¶lak zakończył sezon na 9. miejscu w tabeli, a z drużyn± pożegnał się Marek Nowak, dla którego było to ostatnie spotkanie w roli trenera drużyny seniorów.

Skład Powi¶laka
Michał Bicki - Kamil Przychodzień (78 Kamil Leszczyński), Mateusz Antoniak, Patyk Grzegorczyk, Jakub Wankiewicz, Maciej Pięta (70 Mateusz Kamola), Karol Niećko, Sebastian Gołębiowski (78 Dominik Giziński), Artur Sułek, Rafał Giziński, Damian Kopeć

17 czerwca 2017, 11:00 - Końskowola
Powi¶lak Końskowola - Lewart Lubartów 1:1 (0:1)
Damian Kopeć 78 - Michał Zuber 13

Żółta kartka: Antoniak

Sędziował: Piotr Kozłowski (Lublin)

Zdjęcia z meczu