Trzecia wygrana z rzędu
Dodane przez Tomek dnia 10.06.2017 21:30

W przedostatnim meczu sezonu Powiślak grał z LKS Milanów, najsłabszą drużyną ligi. Zwycięstwo Powiślaka w tym meczu to był obowiązek, z którego dobrze wywiązali się piłkarze. Pierwszą bramkę w meczu strzelił Damian Kopeć w 15. minucie spotkania, a na 2:0 podwyższył Artur Sułek w 32. minucie. Na tym strzelanie się nie zakończyło. W 69. minucie na 3:0 podwyższył Rafał Giziński i takim wynikiem zakończyło się spotkanie. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo Powiślaka bez straty bramki. W tym spotkaniu na boiskach IV ligi w barwach Powiślaka zadebiutował Damian Rułka z drużyny juniorów.