Czwarta porażka z rzędu
Dodane przez Tomek dnia 23.04.2017 18:52

W meczu Powiślaka z Victorią, rozgrywanym na boisku rywali, dużą rolę odgrywała pogoda, a konkretnie silnie wiejący wiatr. W pierwszej połowie to naszym zawodnikom sprzyjały warunki atmosferyczne, ale nie byli w stanie udokumentować swojej przewagi bramką. Co więcej, gola tuż przed przerwą strzelili gospodarze i wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza odsłona meczu. W drugiej połowie to Victoria lepiej prezentowała się na boisku i udokumentowała to kolejną bramką na 4 minuty przed końcem spotkania. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0, a Powiślak musiał przełknąć gorycz czwartej porażki z rzędu.