Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 26.10.2020 07:41:03

Przegrana z Górnikiem w ostatnich minutach
Liga

Powi¶lak czeka na zwycięstwo w meczu ligowym w Końskowoli od 13 marca. Kibice liczyli, że przełamanie przyjdzie podczas pojedynku z Górnikiem II Łęczna, ale nic z tego. Co więcej, w tym meczu Powi¶lak nie zdobył ani jednego punktu. Zaczęło się obiecuj±co, w 14. minucie meczu Damian Kopeć wyprowadził drużynę z Końskowoli na prowadzenie. Przed przerw± Górnik wyprowadził dwa ciosy, które zakończyły się bramkami i to górnicy schodzili na przerwę prowadz±c 2:1. W drugiej odsłonie meczu Powi¶lak zdołał wyrównać po bramce Kamila Leszczyńskiego w 73. minucie. Niestety, w 90. minucie meczu Górnik strzelił trzeci± bramkę, a mecz zakończył się porażk± Powi¶laka 2:3.