Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 03.03.2021 00:27:54

Przełamanie Powi¶laka w Żółkiewce
Liga

Po serii niekorzystnych wyników w końcu udało się odnie¶ć wiosenne zwycięstwo. Powi¶lak okazał się lepszy od spadkowicza z III ligi, Hetmana Żółkiewka. Pierwsz± bramkę w meczu strzelił Szymon Kowalczyk w 17. minucie spotkania. Kilka minut póĽniej wynik strzałem głow± podwyższył Kamil Leszczyński, a jeszcze przed przerw± Michał Chwiszczuk uderzeniem zza pola karnego ustalił wynik pierwszej połowy na 0:3. W drugiej połowie Powi¶lak kontrolował grę, ale nie zdołał tego udokumentować kolejnymi trafieniami. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Powi¶laka, który utrzymał trzeci± pozycję w tabeli.