Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 07.03.2021 10:24:35

Udana inauguracja wiosny
Liga

Powi¶lak mocnym akcentem zainaugurował rozgrywki IV ligi w 2016 roku wygrywaj±c z Victori± ŻmudĽ 3:0. W 10. minucie meczu Sławomir Radzikowski został sfaulowany przez piłkarza rywali w polu karnym. Sędzia pokazał czerwon± kartkę graczowi ze Żmudzi i podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Mateusz Antoniak. Pomimo przewagi liczebnej na boisku, Powi¶lak długo nie mógł znaleĽć sposobu na pokonanie bramkarza go¶ci. W 62. minucie, po prostopadłym podaniu, Damian Kopeć podwyższył prowadzenie Powi¶laka. Wynik ustalił Mateusz Kamola w 79. minucie, dla którego była to pierwsza bramka w sezonie.