Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C2 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 20.10.2020 05:50:52

Walka do ostatnich minut dała zwycięstwo!
Liga

W dziesiątej kolejce Powiślak grał na bocznym boisku w Łęcznej z Górnikiem II. Pomimo przewagi naszej drużyny to górnicy objęli prowadzenie po samobójczej bramce Rafała Burczaniuka. Do końca pierwszej połowy nie padło więcej bramek i Powiślak kończył ją przegrywając 1:0. W 57. minucie jeden z zawodników Górnika dostał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie, jednak przewaga liczebna Powiślaka na boisku nie przynosiła efektów w postaci bramek. Na kwadrans przed końcem meczu Rafał Giziński doprowadził do wyrównania, a w ostatnich minutach piłkarze z Końskowoli wyszli na prowadzenie po bramkach Damiana Kopcia i Mateusza Antoniaka. Dzięki korzystnym wynikom tej serii gier Powiślak wskoczył na fotel lidera IV ligi.