Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 27.02.2021 05:48:34

Walka do ostatnich minut dała zwycięstwo!
Liga

W dziesi±tej kolejce Powi¶lak grał na bocznym boisku w Łęcznej z Górnikiem II. Pomimo przewagi naszej drużyny to górnicy objęli prowadzenie po samobójczej bramce Rafała Burczaniuka. Do końca pierwszej połowy nie padło więcej bramek i Powi¶lak kończył j± przegrywaj±c 1:0. W 57. minucie jeden z zawodników Górnika dostał czerwon± kartkę za niesportowe zachowanie, jednak przewaga liczebna Powi¶laka na boisku nie przynosiła efektów w postaci bramek. Na kwadrans przed końcem meczu Rafał Giziński doprowadził do wyrównania, a w ostatnich minutach piłkarze z Końskowoli wyszli na prowadzenie po bramkach Damiana Kopcia i Mateusza Antoniaka. Dzięki korzystnym wynikom tej serii gier Powi¶lak wskoczył na fotel lidera IV ligi.