Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 25.10.2020 12:36:07

Pogrom w Końskowoli
Liga

Spotkanie Powiślaka z Włodawianką Włodawa rozpoczęło się z 45-cio minutowym opóźnieniem, co było spowodowane problemami z autokarem piłkarzy gości. Cierpliwość kibiców oczekujących na początek spotkania została jednak wynagrodzona gdyż Powiślak rozgromił Włodawiankę aż 7:0. Worek z bramkami otworzył w 8. minucie Rafał Giziński, a przed przerwą piłkarze z Końskowoli strzelili jeszcze 3 bramki za sprawą Mateusza Antoniaka, Damiana Kopcia oraz Karola Niećko. W drugiej połowie kolejne bramki dorzucili Artur Sułek oraz Mariusz Frączek, a wynik w 87. minucie ustalił Rafał Banaszek.

Skład Powiślaka
Michał Bicki - Mateusz Antoniak, Adam Mróz (60' Rafał Burczaniuk), Kamil Przychodzień - Karol Niećko, Rafał Banaszek - Artur Sułek, Maciej Pięta (60' Szymon Kowalczyk), Rafał Giziński (73' Kamil Leszczyński) - Michał Chwiszczuk (55' Mariusz Frączek), Damian Kopeć

4 października 2015, 14:45 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Włodawianka Włodawa 7:0 (4:0)
Rafał Giziński 8, Mateusz Antoniak 20 (k), Damian Kopeć 40, Karol Niećko 42, Artur Sułek 53, Mariusz Frączek 63, Rafał Banaszek 87 (k)

Sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin)

Mecz pierwotnie zaplanowany na godzinę 14:00 rozpoczął się z 45-cio minutowym opóźnieniem