Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 21.10.2020 00:47:11

Trudny teren w Łukowie zdobyty!
Liga

W drugiej kolejce IV ligi Powi¶lak grał z Orlętami Łuków. Już w 3. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze, ale po pół godzinie gry było 1:1 po bramce Damiana Kopcia. OdpowiedĽ drużyny z Łukowa była błyskawiczna - w 33. minucie ponownie prowadzili i do przerwy na boisku rywali było 2:1. Drug± połowę lepiej rozpocz±ł Powi¶lak, rzut karny w 49. minucie wykorzystał Kamil Leszczyński. Najwięcej emocji było jednak w końcówce spotkania. W 83. minucie na prowadzenie wyszedł Powi¶lak za spraw± Rafała Gizińskiego, a w 90. minucie wynik podwyższył Artur Sułek. Orlęta zdołały strzelić trzeci± bramkę, ale Powi¶lak utrzymał prowadzenie do końcowego gwizdka i po raz pierwszy pokonał drużynę z Łukowa.