Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 22.10.2020 11:09:34

Orion lepszy od Powi¶laka
Liga

Piłkarze Powi¶laka nie będ± miło wspominać wyjazdu do Niedrzwicy Dużej na mecz z Orionem. Gospodarze w 16. minucie wyszli na prowadzenie, które utrzymywało się do 29. minuty. Wtedy to sędzia podyktował rzut karny dla Powi¶laka, który na bramkę zamienił Rafał Banaszek. Przed przerw± Orion strzelił drugiego gola i do przerwy prowadził 2:1. W drugiej połowie gospodarze podwyższyli prowadzenie, a wynik na 3:2 ustalił Mateusz Próchniak w doliczonym czasie gry.