Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 31.10.2020 23:05:07

Pogrom w Rykach!
Liga

Powiślak w meczu z Ruchem Ryki był faworytem i z tej roli wywiązał się znakomicie. Słabo spisujący się rywale w tym sezonie rozgrywek wprawdzie objęli prowadzenie w 12. minucie, ale na tym radość ryckiej drużyny na dobre się skończyła. Dwie minuty później stan meczu wyrównał Sławomir Radzikowski, a następnie przed przerwą strzelił jeszcze Łukasz Giza i ponownie Radzikowski. Dodatkowo w 40. minucie zawodnik Ruchu dostał czerwoną kartkę i przez większość meczu piłkarze z Ryk musieli grać w dziesięciu. Powiślak taką sytuację wykorzystał w stu procentach w drugiej połowie. W 53. minucie bramkę strzelił były zawodnik Ruchu, Mateusz Kamola, a po nim uczynili to jeszcze Maciej Pięta, Łukasz Giza oraz Damian Kopeć i mecz zakończył się wygraną drużyny z Końskowoli aż 7:1.