Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 07.03.2021 10:51:12

Wracamy na wła¶ciwe tory?
Liga

Dwa mecze i dwie porażki to słaby bilans Powi¶laka na pocz±tku rozgrywek. Można było sobie zadać pytanie: do trzech razy sztuka? Rozpoczęło się dobrze, bo w 5. minucie Sławomir Radzikowski strzelił bramkę z rzutu karnego. W 21. minucie wynik podwyższył Damian Kopeć, po kolejnych 10 minutach bramkę strzelił Kamil Leszczyński, a wynik przed przerw± ustalił Rafał Banaszek po kolejnym rzucie karnym. W drugiej połowie w szeregi Powi¶laka wkradło się sporo dekoncentracji, co skutkowało strat± dwóch bramek w ci±gu zaledwie dwóch minut podobnie jak w meczu z Janowiank±. Na szczę¶cie scenariusz tego meczu ułożył się inaczej niż na inaugurację, a nasza drużyna za spraw± dwóch Mateuszów - Próchniaka i Kamoli ustalili wynik w końcówce meczu na 6:2.