Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C2 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 20.10.2020 04:50:37

Niegościnny Orion
Liga

Kolejny mecz ligowy Powiślak grał na wyjeździe z Orionem Niedrzwica Duża. Pierwszą bramkę nasza drużyna straciła w 19. minucie meczu po dośrodkowaniu gospodarzy z rzutu rożnego. Gol rywali spowodował, że inicjatywę w meczu przejął Powiślak, ale do przerwy nie udało mu się wyrównać. Drugą połowę lepiej rozpoczęła drużyna z Końskowoli, która w 48. minucie za sprawą Łukasza Gizy strzeliła bramkę. Obie drużyny nie zadowalały się remisem i starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Niestety udało się to piłkarzom Orionu, którzy w 81. minucie objęli prowadzenie. Powiślak jeszcze odważniej ruszył do odrabiania strat, ale to gospodarze wywalczyli rzut karny, który został zamieniony na bramkę ustalającą wynik meczu na 3:1.