Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 21.10.2020 01:27:00

Lewart pokonany!
Liga

Mecz czwartej z drugą drużyną IV ligi, czyli Powiślak kontra Lewart Lubartów z pewnością był hitem 20. kolejki. Początek spotkania był wyrównany, z czasem to nasza drużyna posiadała przewagę, ale to goście strzelili pierwszą bramkę. W 17. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę strzelił Przemysław Kosmala. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a po przerwie ponownie do ataków ruszył Powiślak. Tym razem jednak gospodarze byli skuteczniejsi i w 53. oraz 57. minucie bramki strzelił Łukasz Giza. Piłkarze Lewartu starali się odrobić starty, ale brakowało im w tym skuteczności. Swoje okazje w kontrataku miał również Powiślak, ale kibice nie oglądali już więcej bramek. Mecz zakończył się ważnym zwycięstwem końskowolskiej drużyny 2:1.