Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 26.10.2020 08:18:11

Cisy rozgromione
LigaMecz pomiędzy Powiślakiem a Cisami II Nałęczów rozpoczął się z 20-to minutowym opóźnieniem z powodu problemem z koszulką bramkarza przyjezdnych. W 45 minucie spotkania po dośrodkowaniu piłkarza Powiślaka, piłkę do własnej bramki skierował zawodnik Cisów. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy po kolejnym dobrym dośrodkowaniu i piąstkowaniu bramkarza gości, piłkę dobitką do pustej bramki pięknym szczupakiem skierował Jacek Dębiec i do przerwy Powiślak prowadził 2:0. Przyjezdni ani razu nie zagrozili bramce, w której stał Wojtek Pięta. W 64 minucie spotkania pięknym strzałem z około 20 metrów do bramki popisał się Marcin Rożek i lobem pokonał bramkarza Cisów. 5 minut później prowadziliśmy już 4:0. Po rzucie wolnym z 16 metrów i odbitej piłce od poprzeczki piłkę strzałem głową w bramce umieścił Konrad Gembal. Kolejne 5 minut i kolejna bramka. Ponownie strzelcem Konrad Gembal, który wykorzystał dobre podanie na prawą stronę boiska i strzałem w długi róg pokonał bramkarza przyjezdnych. W trakcie 2 połowy, wyborną sytuację do strzelenia bramki miał Ryszard Mączka lecz wykonując rzut karny piłka minęła bramkę. Powiślak miał olbrzymią przewagę podczas całego spotkania i zasłużenie pokonał rezerwy Cisów Nałęczów 5:0.

Skład Powislaka:
Pięta W. - Chabora T. (64' Ciucias T.), Cyman R., Mączka R., Leszczyński K. - Gembal K., Kozieł G. (79' Wójcik M.), Suszek Mariusz, Suszek Marcin - Rożek M., Dębiec J. (75' Chabora A.)

KS Powiślak Końskowola - Cisy II Nałęczów 5:0 (2:0)
Bramki:
45' Staniecki T. (sam.), 45+2' Dębiec J, 64' Rożek M, 69' Gembal K, 74' Gembal K