Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 01.11.2020 00:01:51

Czarni rozbici w Dęblinie
LigaW drugim meczu ligowym wiosn± Powi¶lak grał w Dęblinie z Czarnymi. Mecz dobrze rozpocz±ł się dla Powi¶laka, w 9. minucie gry Sławomir Radzikowski wyprowadził drużynę z Końskowoli na prowadzenie. 10 minut póĽniej ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie, a po kolejnych 9 minutach Kamil Leszczyński ustalił wynik pierwszej połowy na 0:3. W drugiej połowie ponownie strzelali piłkarze Powi¶laka. Najpierw w 56. minucie bramkę strzelił Tomasz Guz, a w końcówce spotkania wynik na 0:5 ustalił Artur Sułek.