Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 27.02.2021 05:50:43
SPONSORZYPiaski nie zasypały Powiślaka
LigaW ostatnim ligowym meczu rozgrywanym jesienią w Końskowoli Powiślak podejmował Piaskovię Piaski. Spotkanie lepiej rozpoczęła drużyna gospodarzy. W 4. minucie z lewej strony dośrodkowywał Damian Kopeć, a do piłki po interwencji bramkarza dopadł Sławomir Radzikowski, który umieścił ją w siatce wyprowadzając Powiślaka na prowadzenie. Gra w dalszej części spotkania była jednak wyrównana i toczyła się w środku pola. Groźniejsze okazję stworzył Powiślak, jednak bramkarz gości skutecznie interweniował przy strzałach w sytuacjach sam na sam Adriana Witka oraz Sławomira Radzikowskiego. Goście starali się dłużej utrzymywać piłkę ale nie przynosiło im to okazji do zdobycia bramek.
Druga część gry nie zmieniła sytuacji na boisku, najwięcej działo się na środku placu gry. Powiślak oddawał więcej strzałów na bramkę od rywali, niestety były one niecelne. W 68. minucie w zamieszaniu w polu karnym pod bramką Piaskovii piłka trafiła pod nogi Adriana Gawidziela, który pięknym lobem strzelił bramkę podwyższającą prowadzenie Powiślaka. Goście próbowali strzelić bramkę kontaktową ale często byli łapani w pułapkę ofsajdową. W 84. minucie po podaniu Adriana Gawidziela wynik na 3:0 ustalił Artur Sułek.
Powiślak w tym meczu stworzył więcej okazji strzeleckich i więcej ich wykorzystał odnosząc kolejne zwycięstwo. Przynajmniej do jutrzejszego meczu KS Dąbrowicy nasza drużyna jest liderem klasy okręgowej.

Skład Powiślaka
Łukasz Kuśmierz - Maciej Pięta (70' Kamil Kusyk), Tomasz Guz, Marcin Rożek (46' Adam Mróz), Kamil Leszczyński - Rafał Banaszek, Michał Denis (46' Adrian Gawidziel) - Artur Sułek, Adrian Witek (60' Paweł Wolszczak), Sławomir Radzikowski, Damian Kopeć

3 listopada 2012, 13:30 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Piaskovia Piaski 3:0 (1:0)
Sławomir Radzikowski 4, Adrian Gawidziel 68, Artur Sułek 84

Sędziował Marcin Kępowicz oraz Rafał Sugier, Konrad Roskal

Zdjęcia z meczu
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

03.03.2021, godz. 19:30
-:-
(-:-)
Powiślak
Końskowola
Proch
Pionki
Sparingi
13.02,
g. 15:00
POM-Iskra Piotrowice
2:1
21.02,
g. 18:15
Grom Różaniec
6:0
03.03,
g. 19:30
Proch Pionki
-:-
07.03,
g. 17:00
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powiślak na Facebook'u