Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 28.10.2020 20:58:07

Unia rozbita
LigaKolejne zwycięstwo na wyjeĽdzie odnotowali piłkarze Powi¶laka. Tym razem bez szans była Unia Wilkołaz, która poległa 0:6. Na pierwszego gola kibice musieli czekać do 25 minuty. Autorem pierwszej bramki był Paweł Wolszczak. Po nim w pierwszej połowie bramki strzelił jeszcze Damian Kopeć oraz Adrian Gawidziel. Dobrze rozpoczęła się druga cze¶ć gry dla Powi¶laka. Kamil Kopeć w 49. minucie podwyższył prowadzenie, a wynik ustalił Sławomir Radzikowski i 10 minut przed końcem spotkania Damian Wi¶niosz.