Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 21.10.2020 00:36:25

Draco bez szans
LigaW ostatnim meczu sezonu Powiślak podejmował na własnym boisku Draco Kowala. Od pierwszych minut spotkanie było jednostronne na korzyść Powiślaka co zakończyło się bramką w 9. minucie. Piłkę przejął Jakub Bociański, bez problemów minął kilku rywali i w sytuacji sam na sam umieścił futbolówkę w siatce. W 21. minucie było już 2:0, a bramkę strzelił Rafał Cywka. W 23. minucie po raz kolejny Jakub Bociański urwał się obrońcom i strzelił kolejną bramkę. 10 minut później po dośrodkowaniu z prawej strony bramkę strzałem głową zdobył Paweł Wolszczak. Kolejne minuty gry to kolejne bramki dla Powiślaka. W 35. minucie po strzale z pola karnego bramkę zdobył Marcin Rożek, a w 41. minucie sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, a na bramkę zamienił go nasz bramkarz, Piotr Owczarzak. W pierwszej połowie przewaga Powiślaka nie podlegała jakiejkolwiek dyskusji, drużyna przyjezdnych praktycznie nie zagroziła bramce strzeżonej przez Piotra Owczarzaka.
Po przerwie nie było widać zmian w sytuacji na boisku, gdzie nadal Powiślak dominował. Pomimo wielu okazji nie udało się strzelić bramki, a gra bardziej przypominała luźną gierkę na treningu niż mecz mistrzowski. Goście starali się strzelić honorową bramkę, ale im bliżej znajdowali się pola karnego Powiślaka tym trudniej było im utrzymać piłkę przez co nie oddali żadnego strzału celnego. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną gospodarzy 6:0, a drużynie awansu pogratulował Andrzej Burek w imieniu LZPN. A po meczu rozpoczęło się świętowanie awansu...