Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 03.03.2021 00:38:22

Lider pokonany, Powi¶lak wskakuje na jego miejsce!
LigaW hicie kolejki Powi¶lak Końskowola pokonał na wyjeĽdzie urzęduj±cego lidera rozgrywek, Żyrzyniaka Żyrzyn 3:1. Wynik w 18 minucie otworzył był piłkarz naszych rywali, Damian Kopeć. Chwilę póĽniej po bramce Macieja Pięty było już 2:0. Po godzinie gry Filip Szczypa podwyższył wynik na 3:0. Gospodarze honorow± bramkę strzelili w 87 minucie. Dzięki tej wygranej i korzystnym wynikom kolejki, Powi¶lak wskoczył na pozycję lidera rozgrywek z przewag± jednego punktu nad Wilkami, Żyrzyniakiem i Garbarni±.