Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 03.03.2021 01:21:09

Słaba skuteczno¶ć ale z dwoma bramkami
LigaPo przerwie wielkanocnej na boiska po raz kolejny wybiegli piłkarze A klasy. Powi¶lak grał w Poniatowej z Porajem Kraczewice.

Od pocz±tku do ataku ruszył Powi¶lak. W 8 minucie udało się strzelić bramkę ale sędzia odgwizdał faul na bramkarzu rywali. W 12 minucie po dobrze wykonanym rzucie wolnym przez Kubę Bociańskiego na prowadzenie wyszedł Powi¶lak. Drużyna Poraju trzykrotnie miela okazje na wyrównanie ale bramkarz Powi¶laka w raz z obrońcami nie dali się zaskoczyć. Powi¶lak również miał okazje na podwyższenie wyniku ale Damian Kopeć dwukrotnie obijał poprzeczkę a drugiemu z braci Kopciów brakowało wykończenia akcji. Pomimo wielu bardzo dobrych okazji do zdobycia bramki wynik do przerwy nie zmienił się.

Obraz gry po przerwie nie uległ zmianie. W 52 minucie po do¶rodkowaniu Jakuba Bocianskiego z rzutu wolnego bramkę dla Powi¶laka strzelił Przemysław Duda. Gra naszej drużyny uspokoiła się, Poraj praktycznie w drugiej odsłonie gry nie stworzył żadnej groĽnej okazji do strzelenia bramki kontaktowej. Powi¶lak wręcz prczeciwnie, co chwile sun±ł na bramkę rywala ale skuteczno¶ć w tym spotkaniu była fatalna. Go¶cie kończyli mecz w 10 gdyż dwie żółte kartki dostał jeden z ich zawodników. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Powi¶laka ale liczba strzelonych bramek przez drużynę z Końskowoli powinna być kilkukrotnie większa.