Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 03.03.2021 01:25:37
SPONSORZYKolejna porażka
Liga     W 9. kolejce spotkań Powiślak na własnym boisku podejmował Żyrzyniaka Żyrzyn. Nasza drużyna starała się atakować ale brakowało pomysłu na dobre rozegranie piłki. Sędzia dyktował wiele rzutów wolnych na naszą korzyść ale dośrodkowania nie były najlepsze i piłka nie wpadała do bramki. W 39 minucie bramkę zdobyli goście. Dobrze wykonany rzut wolny i piłka po rękach Michała Bickiego wpada do siatki. Na odpowiedź Powiślaka nie trzeba było długo czekać. Minutę później Kamil Kopeć strzelił wyrównującą bramkę po szybkiej akcji. Do przerwy lekka przewaga drużyny z Końskowoli i remis 1:1.
     Po zmianie stron gra wyglądała podobnie jak w pierwszej części. W 48 minucie wprowadzony w przerwie Tomasz Chabora uderzył napastnika Żyrzyniaka w twarz dostając czerwoną kartkę. Sędzia w tej sytuacji zbyt surowo ukarał naszego zawodnika gdyż nie było to celowe zagranie. Jako, że cała sytuacja rozgrywała się w polu karnym mieliśmy "jedenastkę" dla gości, którą wykorzystał sam poszkodowany. Po tej bramce Żyrzyniak cofnął się do obrony. Gra Powiślaka przypominała bicie głową w mur, mądrze grająca drużyna z Żyrzyna robiła wszystko by nie stracić prowadzenia. Stwarzając kilka dobrych okazji brakowało tego co zawsze - wykończenia akcji. Ostatecznie Powiślak odnotował drugą porażkę z rzędu.
     Po kolejnej przegranej Powiślak traci już 6 punktów do niepokonanego Hetmana Gołąb. W Końskowoli pompuje się balon zwany awansem przez który wywierana jest dodatkowa presja na zawodników. Jak to możliwe, że przed sezonem w sparingach z IV ligowymi Cisami przeważamy na tle kondycyjnym a teraz stoimy w miejscu? W tej drużynie brakuje lidera, który poukładałby grę na boisku. Mając dobrych zawodników nie ma pomysłu na grę. Długie piłki z obrony do ataku są w 90% wybijane przez obrońców i akcje kończą się stratą. Jeśli gra Powiślaka będzie nadal tak wyglądać jak teraz to zdobywanie punktów w pojedynkach ligowych będzie bardzo trudne a każdy punkt będzie sukcesem.

Skład Powiślaka
Michał Bicki - Marcin Rożek, Rafał Banaszek, Przemysław Duda ( 46' Tomasz Chabora), Bartłomiej Sałecki - Marcin Płachta, Robert Cyman, Marcin Radomski ( 56' Marcin Radomski), Damian Kopeć ( 59' Rafał Antoniak) - Sebastian Strojek ( 46' Piotr Góralski), Kamil Kopeć

Powiślak Końskowola - Żyrzyniak Żyrzyn 1:2 (1:1)
Kamil Kopeć 40 - Jacek Jastrzębski 39, Mirosław Wrótny 49 (k)

Sędziował Kamil Kowalski oraz Grzegorz Dejnek.

Bramka dla Żyrzyniaka na 0:1
Bramka dla Żyrzyniaka na 1:2
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

03.03.2021, godz. 19:30
-:-
(-:-)
Powiślak
Końskowola
Proch
Pionki
Sparingi
13.02,
g. 15:00
POM-Iskra Piotrowice
2:1
21.02,
g. 18:15
Grom Różaniec
6:0
03.03,
g. 19:30
Proch Pionki
-:-
07.03,
g. 17:00
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powiślak na Facebook'u