Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 27.02.2021 05:20:01
SPONSORZYPierwsza porażka w sezonie
Liga     Od pocz±tku meczu Powi¶lak ruszył do ataków na drużynę gospodarzy. Pomimo kilku dobrych okazji podbramkowych, za każdym razem brakowało dobrego wykończenia akcji. Z czasem Draco powróciło do gry, próbowali atakować przez co mecz stał się bardziej wyrównany. Zawodnicy z Kowali jednak z trudem przedostawali się pod pole karne Powi¶laka. Kiedy nasi zawodnicy po raz kolejny osi±gnęli przewagę, bramkę zdobyli gospodarze. W 38 minucie po kontrze i błędzie obrońców, niepilnowany napastnik Draco z kilku metrów umie¶cił piłkę w siatce. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy.
     Po zmianie stron do ataku po raz kolejny ruszyli piłkarze Powi¶laka. Już na pocz±tku dobr± okazję do wyrównania miał Marcin Radomski, ale piłka po jego strzale odbiła się od słupka. Pomimo wielu okazji do strzelenia bramki nie udawało się oddać dobrego strzału. Główn± przyczyn± były zwichrowane celowniki naszych piłkarzy. Zawodnicy Draco czekali na kontry albo stałe fragmenty gry. W 78 minucie po rzucie rożnym i gapiostwie naszej drużyny drug± bramkę zdobyli gospodarze. Po strzeleniu bramki zawodnicy z Kowali bronili się niemal cał± drużyn±. W 85 minucie Marcin Płachta zdobył bramkę kontaktow±, ale czasu na wywiezienie korzystnego rezultatu było coraz mniej. Doskonał± okazję do wyrównania miał Rafał Antoniak, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem Draco strzelił w słupek. W ostatniej akcji meczu Marcin Radomski mógł zapewnić jeden punkt Powi¶lakowi, ale jego strzał z czystej pozycji był mocno niecelny.
     Powi¶lak przegrał pierwszy mecz w tym sezonie. Brakowało tego, czego w ostatnich meczach - skuteczno¶ci. Nasi zawodnicy nie potrafi± wykorzystywać bramkowych okazji, a tym razem defensywnie ustawieni gospodarze utrzymali korzystny dla siebie wynik. Dla Draco było to pierwsze zwycięstwo w lidze.

Skład Powi¶laka
Michał Bicki - Łukasz M±czka, Rafał Banaszek, Tomasz Chabora, Bartłomiej Sałecki - Marcin Płachta, Marcin Rożek, Marcin Radomski, Damian Kopeć - Sebastian Strojek ( 53' Rafał Antoniak), Kamil Kopeć

Draco Kowala - Powi¶lak Końskowola 2:1 (1:0)
38, 78 - Marcin Płachta 85

Sędziował Kamil Krzos oraz Bartosz Luty, Jan Bagiński.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

03.03.2021, godz. 19:30
-:-
(-:-)
Powi¶lak
Końskowola
Proch
Pionki
Sparingi
13.02,
g. 15:00
POM-Iskra Piotrowice
2:1
21.02,
g. 18:15
Grom Różaniec
6:0
03.03,
g. 19:30
Proch Pionki
-:-
07.03,
g. 17:00
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powi¶lak na Facebook'u