Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 07.03.2021 10:12:11
SPONSORZYCięzka przeprawa z Bobrami
LigaKolejnym rywalem Powi¶laka w walce o ligowe punkty był zespół Bobry Karczmiska.
Mecz rozpocz±ł się niemrawo, gra skupiała się w ¶rodku boiska. Z czasem coraz lepiej zaczęli sobie radzić przyjezdni ale nie stworzyli sobie czystych sytuacji na strzelenie bramki. Z czasem poprawiła się gra Powi¶laka ale nasi zawodnicy byli równie nieskuteczni. W 34 minucie za uderzenie rywala nasz napastnik Sebastian Strojek ujrzał czerwon± kartkę. Pomimo osłabienia drużyna z Końskowoli nadal nie rezygnowała ze strzelenia bramki jeszcze przed przerw±. W samej końcówce pierwszej czę¶ci gry ta sztuka udała się Kubie Bociańskiemu. Po błędzie obrońcy przej±ł piłkę i w sytuacji sam na sam z bramkarzem Bobrów pewnie umie¶cił piłkę w siatce. Po tej akcji sędzia zakończył pierwsz± połowę.
Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się. Akcje toczyły się na zmianę raz pod bramk± gospodarzy a drugi raz go¶ci. W 55 minucie po podaniu z prawej strony i niepewnej interwencji bramkarza Marcin Rożek strzela drug± bramkę dla Powi¶laka. Bobry starały się strzelić kontaktow± bramkę ale za każdym razem gór± był nasz bramkarz a w jednej z sytuacji pomógł mu słupek. Powi¶lak również miał swoje akcje aby podwyższyć prowadzenie. Najlepszej nie wykorzystał Marcin Radomski, który w trudnej sytuacji nie trafił do pustej bramki oraz Jakub Bociański, który nie strzelił gola w sytuacji sam na sam z bramkarzem.
Ostatecznie Powi¶lak pokonał Bobry Karczmiska 2:0.

Skład Powi¶laka
Michał Bicki - Łukasz M±czka, Krzysztof Jachacz, Tomasz Chabora, Rafał Duda - Jakub Bociański, Kamil Nastaj, Marcin Rożek ( 73' Robert Cyman), Piotr Góralski ( 65' Artur Chabora) - Sebastian Strojek, Marcin Radomski ( 89' Paweł Chabora)

Powi¶lak Końskowola - Bobry Karczmiska 2:0 (1:0)
Jakub Bociański 45, Marcin Rożek 55

Sędziował Grzegorz Koguciuk oraz Agnieszka Karpińska, Kamil Kowalski.

Zdjęcia z meczu
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

07.03.2021, godz. 17:00
-:-
(-:-)
Powi¶lak
Końskowola
Sokół
Konopnica
Sparingi
13.02,
g. 15:00
POM-Iskra Piotrowice
2:1
21.02,
g. 18:15
Grom Różaniec
6:0
03.03,
g. 19:30
Proch Pionki
2:1
07.03,
g. 17:00
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powi¶lak na Facebook'u