Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 29.10.2020 15:30:01

Pogrom z błędami sędziów czyli wygrana z Cisami
LigaW piękne słoneczne przedpołudnie na murawę boiska w Nałęczowie wybiegły jedenastki miejscowych rezerw Cisów oraz Powiślaka.
Mecz rozpoczął się pomyślnie dla naszych graczy. Już w 3 spotkania minucie bramkę zdobył niepilnowany w polu karnym Sebastian Strojek. Powiślak starał się atakować ale niestety nieskutecznie. W 16 minucie gospodarze wyrównali po dość przypadkowym strzale na bramkę podczas próby dośrodkowania piłki. Po raz kolejny wynik zmienił się 6 minut później. Dobre podanie Przemka Dudy do Sebastiana Strojka, ten mija rywala i pewnie umieszcza piłkę w siatce. Gra naszej drużyny się uspokoiła gdyż po straconej bramce Powiślak grał trochę nerwowo. W 42 minucie dobre podanie Sebastiana wykorzystał Marcin Radomski i do szatni schodziliśmy z wynikiem 3:1 dla naszej drużyny.
Po przerwie obraz gry nie zmienił się. To Powiślak nadal atakował stwarzając sobie groźne sytuacje podbramkowe. W drugiej części gry pokaz swoich "umiejętności" zaprezentował sędzia główny. W 63 minucie zupełnie niesłusznie nie uznał bramki zdobytej prawidłowo przez Sebastiana Strojka. Podczas dośrodkowania z rzutu rożnego Pan Banaszkiewicz dopatrzył się faulu na bramkarzu, którego z pewnością nie było. 6 minut później sędzia główny popełnił kolejny wielki błąd. Rzut karny dla naszej drużyny, wykonawcą jest nasz bramkarz, Michał Bicki. Strzela pewnie w okienko ale sędzia bramki nie uznaje. Powód? Zawodnik Powiślaka za szybko wbiega w pole karne ale zamiast powtórki strzału sędzia pokazuje... rzut wolny pośredni dla Cisów. Gra stała się bardziej nerwowa gdyż zawodnicy Cisów poczuli szansę na zdobycie drugiej bramki. Pomimo groźnych sytuacji za każdym razem górą był Michał Bicki. W 81 minucie Sebastian Strojek strzelił swoją trzecią bramkę. Piłkarzy z Nałęczowa dobiła ta bramka a w końcówce spotkania Powiślak strzelił ich jeszcze 3 - w 85 minucie Kamil Nastaj, w 86 minucie po raz czwarty Sebastian Strojek i w 89 Marcin Radomski.
Powiślak zagrał niezłe spotkanie i zasłużenie wygrał. Gdyby zostały wykorzystane wszystkie "setki" stworzone przez naszych zawodników to liczba strzelonych bramek przez Powiślaka byłaby dwucyfrowa. Mecz został "okraszony" błędami sędziów - na szczęście sędzia główny po meczu przyznał się do swoich błędów.