Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 03.03.2021 01:10:56
SPONSORZYZwycięstwo w meczu o 7. miejsce
LigaPo dłuższej przerwie spowodowanej meczami wyjazdowymi, Powiślak wrócił na boisko przy ul. Żyrzyńskiej. Rywalem naszej drużyny był zespół zajmujące 7. miejsce w ligowej tabeli, KS Drzewce.
Spotkanie lepiej rozpoczęli goście. Utrzymywali się przy piłce ale nie potrafili oddać groźnego strzału na bramkę strzeżoną przez Michała Bickiego. Po kilku minutach gra się wyrównała. Najlepszą okazję do strzelenia bramki w pierwszej połowie miał w 25 minucie Sebastian Strojek ale piłka po jego strzale nie wpadła do siatki tylko odbiła się od słupka. Gra w pierwszej połowie była wyrównana, bez przewagi z żadnej ze stron.
Druga część meczu rozpoczęła się atakami Powiślaka. Już w 47 minucie gry udało się strzelić bramkę. Akcja duetu napastników Strojek - Radomski, ten pierwszy podaje a drugi strzela. Piłka po błędzie bramkarza rywali wpada do bramki i mamy prowadzenie. Pomimo korzystnego wyniku Powiślak nie rezygnował ze strzelenia drugiej bramki. Brakowało niestety wykończenia akcji. Drużyna z Drzewc również próbowała atakować jednak z podobnym skutkiem co i gospodarze. W 68 minucie sztuka strzelenia bramki udała się Powiślakowi. Dośrodkowanie Marcina Rożka z "kornera" a Marcin Radomski po raz kolejny pokonuje bramkarza przyjezdnych. Gra naszej drużyny już się uspokoiła ale goście próbowali strzelić kontaktową bramkę. Za każdym razem górą był Michał Bicki, który nie dał się pokonać do końca spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 2:0, w pełni zasłużonym.

Skład Powiślaka
Michał Bicki - Łukasz Mączka, Robert Cyman, Tomasz Chabora, Przemysław Duda - Jakub Bociański, Kamil Nastaj ( 81' Ryszard Mączka), Marcin Rożek, Piotr Góralski ( 64 ' Rafał Duda) - Marcin Radomski ( 90' Paweł Chabora), Sebastian Strojek ( 83' Artur Chabora)

Powiślak Końskowola - KS Drzewce 2:0 (0:0)
Marcin Radomski 47, 68

Sędziował Krzysztof Targoński oraz Artur Tomasik, Duda.

Bramka na 2:0
Zdjęcia z meczu
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

03.03.2021, godz. 19:30
-:-
(-:-)
Powiślak
Końskowola
Proch
Pionki
Sparingi
13.02,
g. 15:00
POM-Iskra Piotrowice
2:1
21.02,
g. 18:15
Grom Różaniec
6:0
03.03,
g. 19:30
Proch Pionki
-:-
07.03,
g. 17:00
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powiślak na Facebook'u