Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 28.10.2020 21:27:56

Kolejna wygrana
LigaPowi¶lak pokonał 1:0 rezerwy Cisów Nałęczów. Jedyn± bramkę zdobył z rzutu karnego Ryszard M±czka.

Skład KS Powi¶lak końskowola
Próchniak M - M±czka R (C), Chabora T, Rożek M, Leszczyński K - Gembal K (Szarowolec P), Kozieł G, Ciucias R, Tynecki M- Romanowski K (Cyman R), Dębiec J (WoĽniak D)

Cisy II Nałęczów - Powi¶lak Końskowola 0:1
Bramka:
85' M±czka R
Gora P dnia 02.09.2007 20:01
Góra P - Mazowsze stężyca 0:0
w 45minucie nie wykorzystany rzut karny przez gospodarzy od 75 minuty gospodarze grali w "10"
Piotrek dnia 02.09.2007 21:41
Kurde panowie to drugi karny w tym sezonie nie strzelony!! A kto tym razem uderzal z 11 metrów??
Kowal dnia 03.09.2007 00:04
Powi¶lak miał bardzo dużo dogodnych sytuacji, lecz nie umiał ich wykorzystywać. Dobrze, że w końcówce padła bramka dla naszej drużyny, bo inny wynik niż zwyciestwo Powislaka byłby niesprawiedliwy. Dobrze, że Rysiek zachował w końcówce zimn± krew i pewnie wykorzystał jedenastkę.
KSP dnia 03.09.2007 09:04
Dziwi mnie tylko, czemu Szary nie gra ? przeciez gdy on jest na boisku to i gra wyglada lepiej i wyniki na plus. A moze dalej bedzie kopał w juniorach i sie marnował ?