Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 03.03.2021 01:01:53
SPONSORZYZ okazjami i skromnym zwycięstwem
LigaW piękne, niedzielne popołudnie zawodnikom Powiślaka i Stali II przyszło stanąć przeciwko sobie w piłkarskim pojedynku. Od początku do ataku rzucili się gospodarze, drużyna z Końskowoli tworzyła groźne okazje ale brakowało dobrego wykończenia. Najlepsze okazje w tym fragmencie gry stworzyli sobie m.in. Marcin Radomski i Rafał Duda. W 43 minucie w polu karnym faulowany był Marcin Rożek. Do piłki podszedł Kuba Bociański ale jego dobry strzał jeszcze lepiej obronił bramkarz gości. Kilka chwil później zabrzmiał gwizdek informujący graczy o przerwie. Gra Powiślaka w pierwszej połowie była niezła, udało się stworzyć wiele dobrych okazji do strzelenia bramki. Dobre spotkanie w tej fazie gry rozgrywał Piotrek Góralski ale zarówno u niego jak i innych zawodników brakowało skuteczności.
W drugiej połowie na boisku nie zmieniło się wiele, to Powiślak był stroną dominującą w meczu. "Niewykorzystane sytuacje się mszczą" - mówi piłkarskie porzekadło. Sprawdziło się ono 11 minut po wznowieniu gry, kiedy to po rzucie rożnym piłkę do bramki skierowali piłkarze Stali. Po strzelonym golu jeszcze jedną okazję mieli zawodnicy z Poniatowej ale piłka po uderzeniu wysoko minęła poprzeczkę bramki. W 75 minucie w zamieszaniu przed bramką przyjezdnych najlepiej zachował się Jacek Dębiec i udało się strzelić bramkę. Napór Powiślaka wzrastał. 4 minuty później gola zdobył Robert Cyman a wynik udało się utrzymać do końca meczu.
Ostatecznie po dobrej grze Powiślak w pełni zasłużenie wygrał z rezerwami Stali Poniatowa 2:1. Cieszy duża ilość strzałów na bramkę ale martwi ich celność.

Skład Powiślaka
Michał Bicki - Łukasz Mączka, Tomasz Chabora, Krzysztof Jachacz, Przemysław Duda - Jakub Bociański ( 73' Sebastian Strojek), Marcin Rożek ( 89' Kamil Nastaj), Robert Cyman, Rafał Duda ( 61' Jacek Dębiec) - Piotr Góralski, Marcin Radomski

Powiślak Końskowola - Stal II Poniatowa 2:1 (0:0)
Jacek Dębiec 75, Robert Cyman 79 - Paweł Gorczyca 56

Sędziowała Agnieszka Karpińska oraz Władysław Wzorek, Rybaczek.

Bramka dla Powiślaka na 1:1
Zdjęcia z meczu
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

03.03.2021, godz. 19:30
-:-
(-:-)
Powiślak
Końskowola
Proch
Pionki
Sparingi
13.02,
g. 15:00
POM-Iskra Piotrowice
2:1
21.02,
g. 18:15
Grom Różaniec
6:0
03.03,
g. 19:30
Proch Pionki
-:-
07.03,
g. 17:00
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powiślak na Facebook'u