Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 03.03.2021 00:01:42
SPONSORZYKlasowe zwycięstwo!
LigaW środę odbył się zaległy mecz z rundy jesiennej przeciwko KS Drzewce. W czwartym wyznaczonym terminie w końcu udało się rozegrać mecz.
O pierwszej połowie można by było zapomnieć - wiele niedokładności z obu stron, kopanina. Kilka razy klasą błysnął Michał Bicki w bramce, jego vis-à-vis również miał kilka dobrych interwencji. Mecz był wyrównany, ale to gra drużyna z Drzewc stworzyła więcej dogodnych okazji strzeleckich.
Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla graczy Powiślaka. Już 5 minut po przerwie po dobrej akcji gola zdobyli gospodarze. Nasi nie załamali się jednak. Z lewej strony strzelał Rafał Duda, odbitą piłkę przez bramkarza dobił Piotrek Góralski, którego strzał zatrzymał się na poprzeczce. W całym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Rafał, który tym razem nie dał szans bramkarzowi i gracze z Drzewc jedynie przez 2 minuty mogli cieszyć się z prowadzenia. Chwilę później na boisko wszedł Marcin Radomski, który od razu rozruszał grę Powiślaka. W 73 minucie po faulu właśnie na Marcinie sędzia odgwizdał rzut karny, który pewnie wykorzystał Jakub Bociański. Mara swoją kolejną akcję miał kilka minut później ale jego strzał w okienko znakomicie wybronił bramkarz gospodarzy. Udało się go jednak pokonać w 85 minucie, kiedy to dokładnym lobem Marcin Radomski pokonał golkiper z Drzewc. Swoją okazję miał również Sebastian Strojek wprowadzony chwilę wcześniej ale tym razem górą był bramkarz rywali. W drugiej części gry piłkarze gospodarzy byli słabsi od naszych zawodników i po dobrej grze po przerwie Powiślak zasłużenie wygrał 3:1.

Skład Powiślaka
Michał Bicki - Artur Chabora ( 31' Krzysztof Jachacz), Ryszard Mączka, Tomasz Chabora, Przemysław Duda - Łukasz Mączka, Robert Cyman, Jacek Dębiec, Rafał Duda - Piotr Góralski ( 55' Marcin Radomski), Jakub Bociański ( 87' Sebastian Strojek)

KS Drzewce - Powiślak Końskowola 1:3 (0:0)
? 50 - Rafał Duda 52, Jakub Bociański 73 (k), Marcin Radomski 85

Bramka dla Powiślaka na 1:2
Zdjęcia z meczu
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

03.03.2021, godz. 19:30
-:-
(-:-)
Powiślak
Końskowola
Proch
Pionki
Sparingi
13.02,
g. 15:00
POM-Iskra Piotrowice
2:1
21.02,
g. 18:15
Grom Różaniec
6:0
03.03,
g. 19:30
Proch Pionki
-:-
07.03,
g. 17:00
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powiślak na Facebook'u