Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 26.10.2020 08:47:05
SPONSORZYKto w lidze? Problemy Stali
LigaNa dzień dzisiejszy nie jest znany skład grupy 2 lubelskiej A klasy. LZPN na zakończenie rozgrywek podał, że z ligi spada Serokomla Janowiec a do wyższej klasy rozgrywkowej awansuje KS Góra Puławska. Mimo to nie wiadomo kto zagra razem z Powiślakiem. Jest bardzo prawdopodobne, że do rozgrywek nie przystąpią rezerwy trzecioligowej Stali Poniatowa. W klubie panuje niezbyt ciekawa atmosfera, brakuje piłkarzy do gry przez co ściągani są z drugiej drużyny. Jak udało się nam dowiedzieć od osoby blisko związanej z klubem Stal Poniatowa, na dzień dzisiejszy drużyna Stal II Poniatowa nie istnieje.
To nie koniec zawirowań. Teoretyczne szanse na baraże do klasy okręgowej ma Mazowsze Stężyca. Jest to spowodowane niepewną sytuacją Motoru II Lublin, ubiegłorocznego beniaminka okręgówki. Broni w walce o utrzymanie w okręgówce nie składają działacze Hetmana Gołąb, którzy powołując się na regulamin rozgrywek twierdzą, że w wypadku wycofania się jakiejkolwiek drużyny z klasy okręgowej, zajmują jej miejsce.
Jeśli nic się nie zmieni to w nowym sezonie zagramy również z Hetmanem Gołąb. W przypadku wycofania się Stali II jest również możliwe utrzymanie się Serokomli. Jak widać na ten moment można powiedzieć "wiadomo, że nic nie wiadomo". Sprawy powinny się rozstrzygnąć w niedługim terminie.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

IV liga, grupa 1
14. kolejka

24.10.2020, godz. 14:00
0:3
(0:1)
Orlęta
Łuków
Powiślak
Końskowola
Tabela
>>Więcej
Zajrzyj
LZPN
Portal lubsport.pl
Portal 90minut.pl
Wisła Puławy
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 253
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: AdrianCach
Kolejki ligowe
Następna kolejka | Poprzednia kolejka

14. kolejka

Opolanin 3:1 Start 1944
Orlęta 0:3 Powiślak
Górnik II 1:2 Sparta
Lublinianka 0:0 Lutnia
Huragan 3:1 Włodawianka
POM-Iskra 3:2 Bizon
Powiślak na Facebook'u