Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 07.03.2021 10:55:33
SPONSORZYKto w lidze? Problemy Stali
LigaNa dzień dzisiejszy nie jest znany skład grupy 2 lubelskiej A klasy. LZPN na zakończenie rozgrywek podał, że z ligi spada Serokomla Janowiec a do wyższej klasy rozgrywkowej awansuje KS Góra Puławska. Mimo to nie wiadomo kto zagra razem z Powiślakiem. Jest bardzo prawdopodobne, że do rozgrywek nie przystąpią rezerwy trzecioligowej Stali Poniatowa. W klubie panuje niezbyt ciekawa atmosfera, brakuje piłkarzy do gry przez co ściągani są z drugiej drużyny. Jak udało się nam dowiedzieć od osoby blisko związanej z klubem Stal Poniatowa, na dzień dzisiejszy drużyna Stal II Poniatowa nie istnieje.
To nie koniec zawirowań. Teoretyczne szanse na baraże do klasy okręgowej ma Mazowsze Stężyca. Jest to spowodowane niepewną sytuacją Motoru II Lublin, ubiegłorocznego beniaminka okręgówki. Broni w walce o utrzymanie w okręgówce nie składają działacze Hetmana Gołąb, którzy powołując się na regulamin rozgrywek twierdzą, że w wypadku wycofania się jakiejkolwiek drużyny z klasy okręgowej, zajmują jej miejsce.
Jeśli nic się nie zmieni to w nowym sezonie zagramy również z Hetmanem Gołąb. W przypadku wycofania się Stali II jest również możliwe utrzymanie się Serokomli. Jak widać na ten moment można powiedzieć "wiadomo, że nic nie wiadomo". Sprawy powinny się rozstrzygnąć w niedługim terminie.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

07.03.2021, godz. 17:00
-:-
(-:-)
Powiślak
Końskowola
Sokół
Konopnica
Sparingi
13.02,
g. 15:00
POM-Iskra Piotrowice
2:1
21.02,
g. 18:15
Grom Różaniec
6:0
03.03,
g. 19:30
Proch Pionki
2:1
07.03,
g. 17:00
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powiślak na Facebook'u