Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 07.03.2021 09:24:24
SPONSORZYDamian Koprucha daje zwycięstwo w samej końcówce
Liga

W meczu 3. kolejki IV ligi Powi¶lak zmierzył się u siebie z Kłosem Chełm. W pierwszej czę¶ci spotkania mogli¶my ujrzeć walkę o piłkę między dwoma zespołami. Nie zobaczyli¶my wielu okazji bramkowych przez spor± liczbę niedokładnych podań. Na drug± połowę Powi¶lak wyszedł odmieniony, lecz w dalszym ci±gu pojawiała się nieskuteczno¶ć. Jedna z akcji miała miejsce w 51' kiedy to po podaniu Litwiniuka, Damian Koprucha oddał strzał, który złapał bramkarz. Osiem minut póĽniej trener Giza przeprowadził aż cztery zmiany, które okazały się trafne. W 72' w dobrej sytuacji stan±ł niedawno wprowadzony Dawid Barto¶, jednak zamiast uderzać zdecydował się na przyjęcie, które przechwycił obrońca. Ten sam zawodnik wyszedł w 86' sam na sam z goalkeeperem przyjezdnych, lecz sędzia boczny podniósł chor±giewkę. Kiedy wszyscy zgromadzeni na stadionie pogodzili się już z remisem, "Koper" uderzył z dwudziestu metrów w samo okienko zapewniaj±c nam trzy punkty. Ostatecznie Powi¶lak Końskowola zwyciężył z Kłosem Chełm 1:0.

"Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo słaba. Nie wiem, czy oddali¶my w niej chociaż jeden celny strzał na bramkę rywali. Natomiast po przerwie zaprezentowali¶my się inaczej i to, co chcemy grać w tym sezonie, mniej więcej już wychodziło. Oczywi¶cie to nie jest do końca jeszcze to, na co bym liczył, ale cały czas musimy pamiętać o tym, że mamy now± drużynę, która potrzebuje czasu. Ten akurat będzie działał na nasz± korzy¶ć, a na razie możemy cieszyć się z tego, że Damian Koprucha w tym meczu uderzył tak, jak potrafi i dzięki temu sięgnęli¶my po cenne trzy punkty." - skomentował Łukasz Giza.

Skład Powi¶laka
Jakub Zolech - Mateusz Antoniak, Mateusz Łakomy, Kamil Piotrowski - Marcin Gil (59' Maciej Pięta), Rafał Banaszek (59' Jan Wankiewicz), Adrian Dudkowski, Iwan Litwiniuk - Przemysław Sobolewski (59' Mateusz Kamola), Krystian Kobus (59' Dawid Barto¶), Damian Koprucha (90+2' Mateusz Murat).

25 sierpnia 2019, 15:00 - Końskowola
Powi¶lak Końskowola - Kłos Chełm 1:0 (0:0)
Bramka: Damian Koprucha 90′

Żółta kartka dla Powi¶laka: Mateusz Łakomy

Sędziował: Patryk Zielant (Biała Podlaska)

Zdjęcia z meczu
Relacja z meczu
Bramka Kopruchy
Instagram

Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

07.03.2021, godz. 17:00
-:-
(-:-)
Powi¶lak
Końskowola
Sokół
Konopnica
Sparingi
13.02,
g. 15:00
POM-Iskra Piotrowice
2:1
21.02,
g. 18:15
Grom Różaniec
6:0
03.03,
g. 19:30
Proch Pionki
2:1
07.03,
g. 17:00
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powi¶lak na Facebook'u