Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 02.03.2021 02:14:54
SPONSORZYPrzygotowania Powiślaka i rywali do sezonu.
LigaPowiślak Końskowola
Klub dokonał fuzji z Witowicami. Nowym trenerem zespołu jest Mariusz Suszek. Zastąpił Arkadiusza Gałązkę. -Chcę się skupić na pracy w zarządzie i pozyskiwaniu funduszy na działalność klubu - wyjaśnia Arkadiusz Gałązka. Zawodnicy trenują od 3 lipca. Do składu powrócił Rafał Ciucias, mający ostatnio przerwę w grze. Z drużyną trenuje Jacek Dębiec z Żyrzyniaka.

Żyrzyniak Żyrzyn
W planach przygotowań jest pięć meczów kontrolnych. Pierwszy, z Garbarnią Kurów, odbędzie się w niedziele. Kolejne: Góra Puławska (28.07), Polesie Przytoczno (3.08), Amator Leopoldów (5.08) i Hetman Gołąb (8.08). Na razie trudno cokolwiek powiedzieć o zmianach kadrowych. Co będzie celem Żyrzyniaka w tym sezonie? -Dopiero pierwsze mecze w lidze dadzą na to odpowiedź - stwierdza Jan Góra, prezes klubu.


Serokomla Janowiec
Trener Marek Nowak po dwunastu latach pracy zrezygnował ze swej funkcji. -W klubie stworzył się duży bałagan, chciałem też po prostu odpocząć - tłumaczy Nowak. Działacze są teraz na etapie poszukiwania nowego szkoleniowca. Jak informuje prezes, decyzja powinna zapaść lada dzień. W planie jest pozyskanie 3-4 nowych piłkarzy. Pierwszy sparing zespół rozegra 29 lipca z Wisłą Chotcza.


Góra Puławska
Beniaminek trenowany przez Józefa Dudka rozpoczął przygotowania od turnieju w Gołębiu, gdzie zajął trzecie miejsce. Nikt nie odszedł z kadry. Dołączyć może trzech piłkarzy Serokomli Janowiec m.in. Paweł Czekaj. -Tworzymy też zespół juniorów, bo do tej pory nie mieliśmy takiego - mówi Antoni Pawłowicz, prezes klubu.


Garbarnia Kurów
Trener Radosław Gąsiorowski zaplanował 12 sparingów do końca okresu przygotowawczego. Od 8 do 12 sierpnia drużyna jedzie na zgrupowanie do Drzewicy k. Opoczna. Tam rozegra trzy sparingi. Kadra liczy 22 zawodników, doszło sześciu juniorów. Średnia wieku zespołu wynosi 20 lat.


Cisy II Nałęczów
Drużyna zostanie wycofana z rozgrywek - informuje Mariusz Słonka, trener Cisów II. -Od dziesięciu lat zajmuje się tym zespołem, a klub nie interesuje się nim w ogóle. Sta taka decyzja - tłumaczy.


Więcej w "Tygodniku Puławskim" - dodatku do "Dziennika Wschodniego".
Komentarze
Franek dnia 22.07.2007 12:46
Jacek Dębiec bardzo dobry zawodnik jak na A-klase.
NormaN dnia 23.07.2007 13:15
zna może ktoś wynik wczorajszego sparingu pomiędzy Garbarnią a Żyrzyniakiem?
kondi dnia 23.07.2007 20:33
Byłem na meczyku, ale nie wiem jaki był dokładny wynik biggrin, ale na korzyść Żyrzyniaka. Nie miał, co prawda, większego znaczenia, gdyż zarówno Żyrzyniak, jak i Garbarnia nie grała w swoim podstawowym składzie. Wystarczy powiedzieć, że w pierwszej połowie na stoperze w Garbarni zagrał trener R.Gąsiorowski /no chyba, że zamierza powalczyć w a-klasie wink/. Co mnie zaskoczyło, to fakt, że w Kurowie w tym sezonie będzie mocny skład. Dołączył do zespołu Adam Kamola (ostatnio grający w Orłach Kazimierz), grał będzie (podobno) Pękała, i jest w ekipie chłopak z "wiślaną" przeszłoscią, którego nazwiska nie pamiętam - na imię ma Marcin i jest niesamowicie szybki i dynamiczny. Wczoraj strzelił 2 brameczki. Na lewej obronie Kurowa zagrał chłopaczyna grajacy ostatnio w drużynie Arka Burka, i wg pietrasa miał być poważnym wzmocnieniem dla Garbarni. Po tym co zobaczyłem w Żyrzynie - jest tak drewniany, jak mój stół w kuchni, a może jeszcze bardziej. Ale to tylko moje sybiektywne zdanie - mam do niego prawo.
Aha... co do ilości drużyn w tym sezonie - chodzą poważne pogłoski, że będą 3 grupy po 14 ekip. Ciekaw jestem czy to prawda.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

03.03.2021, godz. 19:30
-:-
(-:-)
Powiślak
Końskowola
Proch
Pionki
Sparingi
13.02,
g. 15:00
POM-Iskra Piotrowice
2:1
21.02,
g. 18:15
Grom Różaniec
6:0
03.03,
g. 19:30
Proch Pionki
-:-
07.03,
g. 17:00
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powiślak na Facebook'u