Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 28.10.2020 21:17:52

Bez punktów z Kurowem
LigaW dzisiejszym spotkaniu, Powiślak przegrał z Garbarnią Kurów 1:4. Już od początku zarysowała się przewaga przyjezdnych. Pierwsza bramka dla przyjezdnych padła w 21 minucie gry, kiedy to po zamieszaniu w polu karnym piłkarz Garbarni po strzale z około 10 metrów umieścił ją w siatce. Powiślak starał się przeprowadzać akcje jednak w naszej drużynie brakło dokładności. Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Garbarnia atakowała, w pierwszych minutach drugiej połowy strzał Kamila Wójciaka wylądował na poprzeczce. Chwilę później było już 0:2 a w roli głównej ponownie wystąpił najlepszy strzelec Garbarni. Piłkarze z Końskowoli bez wiary próbowali przeprowadzać akcje ofensywne, po najlepszej z nich Jakub Łuczyński z bliskiej odległości spudłował uderzając piłkę głową. W 70 minucie szanse na dobry wynik prysły. Jeden z zawodników Garbarni wychodził sam na sam z bramkarzem, Hubert Lipczyński wyszedł z bramki lecz nie uchroniło to od straty gola. Jedyna bramka dla Powiślaka padła w 81 minucie. Bramkarz drużyny z Kurowa faulował wślizgiem piłkarza Powiślaka i sędzia podyktował rzut karny, który bezbłędnie wykonał Rafał Ciucias. Strzelec bramki dla naszej drużyny oraz Piotrek Chabros mieli jeszcze swoje okazje do strzelenia bramki, jednak zdecydowanie brakowało dokładności w ich uderzeniach. Dzieła zniszczenia dokonał w 90 minucie Kamil Wójciak strzelając swoją drugą bramkę w meczu. Smutną wiadomością jest również to, że po starciu Marcina Rożka z jednym z zawodników przyjezdnych, odnowiła mu się kontuzja. Piłkarz został przewieziony karetką na obserwację. Powiślak w pełni zasłużenie przegrał mecz derbowy z Garbarnią Kurów 1:4 i spadł w tabeli na rzecz właśnie Garbarni. Okazja do rehabilitacji za tydzień z Drzewcami.

Skład Powiślaka:
Lipczyński H. - Cyman R., Mączka R., Chabora T. - Chabros P., Kłyś K. ( 82' Osiak D.), Rożek M. ( 60' Radomski M.), Gembal K. - Białek M., Łuczyński J., Ciucias R.

Powiślak Końskowola - Garbarnia Kurów 1:4 (0:1)
Bramka dla Powiślaka: 81' Ciucias R. (k)
Bramki dla Garbarni: 21' Pękała K., 55' Wójciak K., 70' Sadurski M., 90' Wójciak K.