Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 07.03.2021 10:04:17
SPONSORZYDobre złego początki
LigaPiłkarze Powiślaka przegrali pierwszy mecz w rundzie wiosennej z KS Góra Puławska 1:2. Spotkanie rozpoczęło się obiecująco, drużyna z Końskowoli atakowała i miała przewagę. Aktywny na prawej stronie boiska był nowo pozyskany Michał Białek. W 19 minucie spotkania, przyjezdni zdobyli bramkę. Piłkę z autu wrzucał w pole karne jeden z zawodników Góry, a w zamieszaniu podbramkowym skierowali piłkę do siatki. Radość ich nie trwała zbyt długo - po konsultacjach sędziego głównego z liniowym odwołał swoją wcześniejszą decyzję o uznaniu bramki. W 45 minucie, po długim podaniu od Konrada Gembala, ładną bramkę zdobył Michał Białek. Na przestrzeni pierwszej, połowy to Powiślak stworzył więcej akcji, był stroną przeważającą.
W drugiej części spotkania zobaczyliśmy zupełnie inny zespół z Końskowoli. Starał się bronić wyniku, nie atakował, przez co został skarcony dwoma bramkami. Pierwsza z nich padła w 67 minucie, kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, bramkę strzałem głową zdobył najlepszy strzelec ligi - Paweł Czekaj. Drugą bramkę przyjezdni zdobyli 2 minuty później z rzutu karnego. W końcówce spotkania wyborną sytuację do strzelenia bramki miał Maciej Miturski ale piłka po jego strzale głową minęła słupek bramki.
Miejmy nadzieję, że w następnych spotkaniach będziemy oglądać Powiślaka takiego, jakiego widzieliśmy w pierwszej połowie. Akcje przeprowadzane zarówno skrzydłami i środkiem były pomysłowe i czekamy na więcej bramek za tydzień.

Skład Powiślaka:
Lipczyński H. - Mączka R., Chabora T., Cyman R. - Gembal K., Chabros P., Kłyś K., Mączka Ł. ( 37' Sowiński M.) - Białek M. , Ciucias R. ( 88' Chabora A.), Łuczyński J. ( 49' Miturski M.)

Powiślak Końskowola - KS Góra Puławska 1:2 (1:0)
Bramka dla Powiślaka: 45' Białek M.
Bramki dla Góry: 67' Czekaj P., 69' (k) Kowalski W.

Sędziował Pastusiak oraz Poleszak, Targoński Krzysztof

Bramka dla Góry Puławskiej na 1:2
Zdjęcia ze spotkania
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

07.03.2021, godz. 17:00
-:-
(-:-)
Powiślak
Końskowola
Sokół
Konopnica
Sparingi
13.02,
g. 15:00
POM-Iskra Piotrowice
2:1
21.02,
g. 18:15
Grom Różaniec
6:0
03.03,
g. 19:30
Proch Pionki
2:1
07.03,
g. 17:00
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powiślak na Facebook'u