Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 07.03.2021 09:17:21

Zwycięstwo w Biłgoraju
Liga

W niedzielę 2 wrze¶nia wyjechali¶my do Biłgoraja by zmierzyć się z miejscow± Ład±. Od pocz±tku spotkania to nasza drużyna przeważała stwarzaj±c sporo sytuacji. W 29' bramkarz gospodarzy sfaulował naszego zawodnika w polu karnym co skutkowało podyktowaniem jedenastki. Do piłki podszedł niezawodny Patryk Grzegorczyk i nie pomylił się. Dwie minuty póĽniej po ładnej akcji gola zdobył Damian Koprucha. Po pierwszej połowie widniał wynik 0:2. Do 60' przeważali¶my, jednak wkradła się nonszalancja i po błędzie Grzegorczyka stracili¶my bramkę. Łada złapała wiatr w żagle i zaczęła atakować lecz dobrze bronili¶my. Mecz zakończył się zwycięstwem Powi¶laka 1:2.

"Do momentu straty bramki byli¶my lepszym zespołem. Potem zaczęli¶my już więcej się bronić. Dobrze, że udało nam się dowieĽć korzystny rezultat do końca" – skomentował Łukasz Giza.

Skład Powi¶laka
Maksymilian Zolech - Robert Kazubski, Patryk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński - Adrian Dudkowski, Wiktor Bogusz (60 Łukasz Mietlicki), Damian Miazga, Rafał Giziński (70 Maciej Jakóbczyk), Damian Koprucha - Paweł Bielak (77 Matheus Caminha), Mateusz Kłyk (67 Mateusz Kamola).

2 wrze¶nia 2018, 16:00 - Biłgoraj
Łada 1945 Biłgoraj - Powi¶lak Końskowola 1:2 (0:2)
Bramki: Janusz Birut 61 – Patryk Grzegorczyk 29 (rzut karny), Damian Koprucha 31

Żółta kartka: Damian Koprucha

Sędziował: Jakub Bancerz (Lublin)