Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C2 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 20.10.2020 04:59:42

Fatum Powiślaka
Liga

W sobotę 19 maja Powiślak rozegrał wyjazdowy mecz z EKO Różanką. Pierwsze 45 minut były dosyć wyrównane - obie drużyny walczyły o piłkę i oddawały strzały na bramkę. W 13 minucie dobrym uderzeniem popisał się Adrian Dudkowski trafiając w słupek. Pięć minut później po nieporozumieniu w naszej defensywie gola zdobył zawodnik gospodarzy pokonując Michała Bickiego. Gra toczyła się dalej. Najbliższy strzelenia bramki dla Powiślaka był w 34 minucie Rafał Giziński, który trafił w poprzeczkę. Do przerwy widniał wynik 1:0 dla EKO. Po zmianie stron Łukasz Giza wprowadził aż czterech nowych graczy na boisko co miało na celu zaatakowanie zawodników Różanki. Plany te jednak chwilowo pokrzyżował Jakub Gołąb zdobywając bramkę na 2:0 w 47 minucie. Mimo to w drugiej odsłonie gry to Powiślak przeważał a ekipa z Różanki się broniła. Mieliśmy multum sytuacji jednak w kolejnym meczu z rzędu zawodziła skuteczność i decyzje o podaniach w momentach kiedy można było strzelać. W 81 minucie Artur Sułek otrzymał piłkę z środka pola, wszedł w pole karne i zdobył gola kontaktowego. Do ostatniego gwizdka Powiślak nacierał i próbował wyrównać jednak bezskutecznie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla rywali.